RUMORED BUZZ ON درب اتوماتیک شیشه ای

Rumored Buzz on درب اتوماتیک شیشه ای

Rumored Buzz on درب اتوماتیک شیشه ای

Blog Article

در زمینه کاربردهای درب ریموتی پارکینگی می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

امکان باز شدن درب اتوماتیک دو لنگه به صورت جک بازویی و جک زیر سطحی امکان پذیر می باشد که هر کدام مزایای خود را دارند و برای ساختمان های مختلف قابل استفاده می باشند .

به کار بردن این درب‌ها در مکان‌هایی نظیر اماکن صنعتی باعث افزایش سرعت در انجام کارها می‌شود.

درب شیشه‌ای اتوماتیک دارای مزایای بی‌شماری است اولین ویژگی و مهمترین آن که امروزه در کشورهای توسعه یافته اهمیت زیادی دارد جلوگیری از هدر رفتن انرژی می‌باشد بدون شک صرفه‌جویی در مصرف انرژی گرمایی و سرمایی حدوداً درصد زیادی از مصرف را به خود اختصاص می‌دهد که باعث شده است افراد به سراغ محصولاتی بروند تا صرفه‌جویی در انرژی را در پی دارد.

از طرفی استفاده از این درب‌ها این امکان را فراهم می‌آورد تا بدون نیاز به پیاده شدن از ماشین وارد پارکینگ شده یا از آن خارج شوید.

شرکت درب اتوماتیک نوین گیت با سال ها تجربه عملی در تولید و عرضه واجرای درب اتوماتیک ، درب اتوماتیک پارکینگی (جک)، درب سکشنال و کرکره های برقی و درب های صنعتی اتوماتیک در خدمت شماست.

درب‌های اتوماتیک پارکینگ لولایی از رایج‌ترین نوع درب‌ها هستند که برای ساختمان‌های مسکونی، اداری و تجاری مورد استفاده قرار می‌گیرند و این قابلیت را دارند تا فضای بزرگ‌تری را برای تردد وسایل نقلیه فراهم کنند.

سلام با کارشناسان ما در ارتباط باشید و یا در صفحه تعمیر درب اتوماتیک درخواست ارسال نمایید.

اگر سیستم های هوشمند متصل به درب اتوماتیک کنیم میتوانیم از اپلیکیشن برای کنترل درب استفاده کنیم.

نوع تیغه‌های استفاده شده در درب اتوماتیک که این تیغه‌ها می‌توانند از نوع تیغه‌های آلومینیومی، گالوانیزه، فولادی، پلی‌کربنات، فومدار، رول گیتر باشد.

خدمات پس از فروش برای تمامی درب هاتون دارید یا فقط درب اتوماتیک ؟

این نوع درب برقی زمان بیشتری برای باز و بسته شدن نیاز دارد و برای ورودی کم عرض مناسب هستند.

برتری بعدی که درب شیشه‌ای اتوماتیک امروزه برای هرکسی دارد سهولت راحت در رفت و آمد است؛ زمانی که شما از این درب استفاده می‌کنید ببینید تا چه اندازه رفت و آمد برای شما ساده و راحت‌تر می‌شود؛ تصور کنید که می‌خواهید وارد یکباره شوید هزاران نفر هم از صبح در آنجا منتظر هستند تا بخواهند کار خودشان را انجام دهد و اگر درب مانند شکل و شمایل قدیمی خودش باشد چه مشکلاتی برای ساختمان و همین‌طور شما ایجاد درب اتوماتیک پارکینگ می‌کند.

کلیه امور ساختمانی: تعمیرات کلی و جزیی، مقاوم سازی، نور مخفی و رویا سازی محیط، اجرای پارتیشن بندی، کمد دیواری ساده... درب ضدسرقت ویژه

Report this page